Hakkımızda

TRNOVA

Ne zaman kurulduk? Kim tarafından kurulduk? Ne iş yaparız? Firmamızın benimsediği günümüz ve gelecek katma değerlerimiz ve diğer bir çok konu hakkında bilgi bulabilirsiniz.

About

Enerji, İnşaat, yatırım ve turizm alanlarında ve uluslararası projelerde yılların verdiği tecrübe, sağlam finansal alt yapı ve donanımlı kadrolarla, ülkemizde en iyi yerde konumlandırarak yapıyor olmanın onur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

TRNOVA

Group

2013 yilinda Kayseri’de is hayatina baslayan firmamiz enerji, insaat, turizm, saglik alanlarinda faaliyet göstermektedir.

Yurt disinda istirakleri ve yatirimlari olan sayin OKTAY SAHIN’in OSFAL GROUP bünyesine katarak kurdugu firmamiz faaliyetlerine 2020 yili itibariyle Ankara’da devam ettirmektedir. Yönetim kurulu baskanimiz sayin OKTAY SAHIN çalisma hayati boyunca gösterdigi üstün basari edindigi tecrübe ve bütün kazanimlarini TRNOVA GRUP’a aktararak ve tecrübeli kadrolar olusturarak sirketimizin daima sektörün öncü aktörleri arasinda yer bulmasini saglamistir.

Firmamiz yaptigi projeleri dürüstlük temelinde profesyonel ve dinamik bir yapiyla, zamaninda ve bütün beklentilerin üzerinde bitirme iradesini ortaya koymaktadir.

Uluslararasi projelerde yillarin verdigi tecrübe, saglam finansal alt yapi ve donanimli kadrolarla, ülkemizde en iyi yerde konumlandirarak yapiyor olmanin onur ve mutlulugunu yasiyoruz.

Ülkemizin 2023 hedeflerine ulasabilmesi için payimiza düsen sorumlulugun bilincinde olarak, ilk 500 firma arasinda olma hedefiyle, istihdam ve katma deger üreterek tüm imkanlari sonuna kadar zorlayarak askla ve azimle çalismaya ve üretmeye devam edecegiz.

 

Misyon & Vizyon

TR NOVA ailesi olarak ; öz görevimiz müsterilerimizin ve çalisanlarimizin memnuniyeti ile birlikte gelecege yönelik, yenilebilir enerji üretimleri , insaat projeleri, gayrimenkul yatirimlari ve turizm yatirimlari alanlarindaki belirlenen hedeflere ulasmaktir. TR NOVA Grubun ilk müsterileri çalisanlaridir. Onlarin memnuniyeti ve basarisi bizi zirveye tasiyacaktir. Ekip çalismasina inanan bir aileyiz. Kurumsal yapimiz , güvenilir is birlikteliklerimiz ve yatirim uzmanligimiz ile ; küresel ekonomide önemli bir rol almayi , ülkemiz ekonomisinde ve geleceginde ciddi katkilar saglayarak arastirma ve gelistirmeye verdigimiz önemle hedefledigimiz yerde ekol haline gelmektir.

 

 

 

Neden TRNOVA

Teknolojiyi yakından takip edip, hizmetlerimize çok çabuk entegre ederek üretim yapıyoruz.

Satışını yapmakta olduğumuz ürünleri zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak müşterilerimize teslim etmek kalite anlayışımızın değişmez bir parçası haline gelmiştir.

Kaliteli üretime önem gösteren firmamız, üretim süreçlerinin tüm aşamalarında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.

Ürünlerimizi daha kaliteli hale getirmek için AR-GE’ye yatırım yapıyoruz.

%100 Doğal ve çevreci ürünlerimiz ile doğa dostu üretim yapıyoruz.